Vilniaus  Vladislavo  Sirokomlės  gimnazija  
E-dienynas

Parama 1,2%

Biblioteka ir skaitykla
print page

Search...


Paieškos rezultatai: «»

  Puslapiai:   Grįžti


   Atsiprašome, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta!   Grįžti

   Gimnazijos biblioteka ir skaitykla

                                                               Bibliotekos – tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas
                                                                                                                    (G. Leibnicas)
       Biblioteka teikia informaciją ir idėjas, kurios yra esminės sėkmingai veiklai šiandienos informacijos ir žinių visuomenėje.
       Mokyklos biblioteka yra erdvi ir atvira, todėl kiekvienas atėjęs žmogus jaučiasi laisvai, gali rasti sau tinkamą kampelį, patogiai įsitaisyti ir praleisti laiką su knyga rankose. Per metus surengiama nemažai renginių ir parodų, juose apsilanko mokinai.

       Mokyklos bibliotekoje - skaitykloje dirba dvi bibliotekininkės Elvyra Juralovič ir Maria Olenska, kurios padeda mokiniams surasti naudingos informacijos pasirinktomis temomis. Taip pat mokiniai skatinami skaityti savo malonumui. Mokyklos biblioteka, kaip speciali mokymuisi skirta erdvė, kurioje galima rasti spausdintų ir skaitmeninių mokymosi išteklių skatina savarankišką mokymąsi. Bibliotekos fondo dydis – 27341 egz. (enciklopedijos, žodynai, žinynai, grožinė literatūra, mokomoji literatūra), vadovėlių skaičius – 17296 vnt.

   Kitoje patalpoje randasi skaitykla kur yra galimybė naudotis interneto ištekliais ir skaitmeninėmis medijomis.

   Vartotojai aptarnaujami: Pirmadieniais-penktadieniais: 8.00 – 16.30 val.

   Dėmesio!
   Vilniaus m. savivaldybė 2019 metams visoms miesto mokykloms užsakė prieigą prie „Vyturio” skaitmeninių knygų platformos, kurioje pateikiami programiniai, konteksto ir grožinės literatūros kūriniai laisvalaikiui. Iš viso - beveik 500 skaitmeninių knygų, skirtų 1-12 kl. mokiniams, tad galimybę naudotis „Vyturio” skaitmeninių knygų biblioteka turi visi mūsų gimnazijos mokytojai, mokiniai ir tėveliai, knygas galėsiantis skaityti per mobiliuosius telefonus, planšetinius ar stalinius kompiuterius. Nuo šiol nemažą dalį reikalingiausių kūrinių vaikai galės skaityti jiems patogiu laiku ir jiems patogioje vietoje, o knygų kopijų niekada nepritrūks.
   Prisijungimas
   Skaitytojo paskyra sukuriama spaudžiant mūsų gimnazijai skirtą „Prisijungimo nuorodą”, kurią rasite šiame dokumente https://vyturys.lt/kodas/vnsirokomles
   Visi skaitytojai, susikūrę asmenines paskyras, visas reikalingas knygas galės pasiekti vienu mygtuko paspaudimu. Tekstą galima žymėti, rašyti pastabas, keisti šrifto dydį, matyti skaitymo laiko trukmę minutėmis, atlikti greitą paiešką pagal autorių, veikėjo vardą ir t.t. Namų darbai Kitų miestų patirtis rodo, kad geriausiai sekasi ten, kur registracija vykdoma ne prireikus konkrečios knygos, o iš anksto, pvz.: registraciją svetainėje uždavus namų darbų. Prireikus konkrečios knygos mokytojui teliks priminti, kad ją galima rasti www.vyturys.lt „Mokyklinių” kūrinių sąrašą rasite atsivertę skiltį MOKYKLAI.

   Biblioteka

   biblioteka biblioteka
   biblioteka biblioteka

   Skaitykla

   skaitikla skaitikla
   biblioteka biblioteka
   © 2020 Biudžetinė įstaiga
   Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
   Įm. kodas 190001462
       Linkmenų g. 8, LT-09300 Vilnius, Lietuva
       Tel. +370 5 2751047
       El. paštas: rastine@sirokomles.vilnius.lm.lt