Grįžti

Atsiprašome, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta!

Grįžti

Mūsų mokykla – XVI Palenkės Ortografijos Konkurso nugalėtoja

Šių metų kovo 20 dieną Balstogės Jano III Sobieskio licėjuje dėl ortografijos čempiono titulo kovojo daugiau negu 40 žmonių, kurie rungėsi 4 kategorijose: atviroje, gimnazijų mokiniams, licėjų mokiniams bei užsienio mokyklų mokiniams. Balandžio 15 dieną įvyko iškilmingas rezultatų apibendrinimas ir nugalėtojų paskelbimas. Būtent paskutiniojoje kategorijoje pirmos keturios vietos atiteko mūsų mokyklos mokiniams, kurie įveikė savo konkurentus iš Gardino. Garbingoji I-oji vieta atiteko Martai Chmelevskai (mokytoja R. Levicka), II-ąją vietą laimėjo Karolina Slotvinska (mokytoja L. Minovič), III-ąją vietą iškovojo Dominika Vasilevska (mokytoja L. Minovič), o IV-ąją vietą laimėjo Lukaš Skurko (mokytoja D. Korkus). Laimėtojų laukė diplomai bei vertingos dovanos.
          Norėtume nuoširdžiai padėkoti Jano III Sobeskio licėjaus direktoriui p. Antoniui Cviklinskui bei projekto koordinatorei p. Elžbietai Savonievskai už galimybę atvykti ir dalyvauti konkurse bei šiltą pasitikimą.
          Visi dalyviai namo grįžo kupini malonių įspūdžių ir jau dabar nekantraudami laukia kitų metų konkurso.